Google maps is toegevoegd aan Apple CarPlay. Altijd de laatste kaarten en ofline te vebruiken.
2018 GoldWing GPS
- RonalT
- Berichten: 13425
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: 2018 GoldWing GPS
Altijd de laatste kaart.... Inderdaad een latere kaart dan de laatste heb je niet.
Maar bekijk onderstaande plaatjes eens.... nieuw wil niet zeggen dat hij klopt.
De eerste kaart is Google Maps. (het rode lijntje duidt de Omleiding Rucphen aan)
De tweede kaart is City Navigator van Garmin.
En de "Omleiding Rucphen" ligt er al een tijdje.
16-10-2017 ben ik er voor het eerst over gereden en toen was deze weg al even open. Dus ik schat dat deze weg er al een jaar ligt en nog niet in Google Maps te vinden is.
Bij Dinteloord ligt een weg die aangeduid wordt als "Zuidlangeweg" terwijl hij al sinds eind 2014 "Meekrapweg" heet.
De weg heette voordat de A4 er lag in zijn geheel Zuidlangweg en toen hij doorsneden werd door de A4 is het westelijke deel hernoemd naar Meekrapweg.
Ik heb er al 3 maal een mail over naar Google gestuurd, inclusief foto's, maar er veranderd niets.
Dus altijd de laatste kaart wil niet zeggen dat de kaart klopt.
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Re: 2018 GoldWing GPS
Je hebt gelijk, maar je vergelijkt de google kaart met garmin. De kaart van de goldwing2018 is van vorig jaar en we moeten maar afwachten wanneer er een update komt. Ik gebruik ook een zumo omdat de navigatie van de goldwing te kort schiet.
Re: 2018 GoldWing GPS
Ik heb de goldwing 2019 met nieuwste update gps
Nu heb ik het zover gekregen om een route tevoorschijn te krijgen in de lijst van routes maar als ik klik op bestemming instellen dan verschijnt er wordt verwerkt...
Maar dit gaat niet weg dus werkt dit niet helaas een route importeren gpx met 98 viapunten dus niet meer dan 99 ..
Nu heb ik het zover gekregen om een route tevoorschijn te krijgen in de lijst van routes maar als ik klik op bestemming instellen dan verschijnt er wordt verwerkt...
Maar dit gaat niet weg dus werkt dit niet helaas een route importeren gpx met 98 viapunten dus niet meer dan 99 ..
Wie is er online
Gebruikers op dit forum: Geen geregistreerde gebruikers en 0 gasten