Goede middag lezers. Ik heb een rondrit gemaakt in Basecamp. Hiervoor heb ik verscheidene routes/ sporen gebruikt en deze als spoor naar mijn XT gestuurd.
Nu wil ik hem converteren naar reisplanner maar dat gaat niet. De XT converteert hem tot 87%. Dan staat hij even stil en springt dan naar het opstart scherm. Het spoor kan ik wel vinden maar een reis is niet aanwezig. Een Zumo 595 accepteert hem wel. Een andere XT accepteert hem ook niet. Met andere reizen heb ik nooit een probleem gehad en nu ook niet. Dus ligt volgens mij niet aan het toestel. Zit er ergens een addertje onder het gras bij het samenvoegen van de sporen? Ben benieuwd wat het zou kunnen zijn.
Converteer Zumo XT
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
- RonalT
- Berichten: 13406
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: Converteer Zumo XT
Het zou kunnen zijn dat er te veel punten in de track zitten.
Plaats de track hier eventueel als bijlage, dan kan ik eens kijken waarom dit omzetten niet lukt.
Het samenvoegen op zich mag geen probleem zijn.
Plaats de track hier eventueel als bijlage, dan kan ik eens kijken waarom dit omzetten niet lukt.
Het samenvoegen op zich mag geen probleem zijn.
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
-
- Berichten: 128
- Lid geworden op: 04 feb 2008, 20:47
- Contacteer:
Re: Converteer Zumo XT
Een track als bijlage toevoegen? Die "knop" heb ik nog niet gevonden. Help me.
- RonalT
- Berichten: 13406
- Lid geworden op: 11 okt 2007, 09:45
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Dinteloord
Re: Converteer Zumo XT
Inderdaad, dat gaat niet. Een GPX is niet toegestaan.
Vandaar dat ik de extentie GPX veranderde in ZIP als ik dat wilde doen.
Zet dan in het bericht dat ZIP in GPX veranderd moet worden.
De knop "Bijlagen" vind je in de volledige editor onder het invulveld. Dus niet op 'snelle reactie' klikken, maar op plaats reactie.
Vandaar dat ik de extentie GPX veranderde in ZIP als ik dat wilde doen.
Zet dan in het bericht dat ZIP in GPX veranderd moet worden.
De knop "Bijlagen" vind je in de volledige editor onder het invulveld. Dus niet op 'snelle reactie' klikken, maar op plaats reactie.
Je hebt niet voldoende permissies om de bijlagen van dit bericht te bekijken.
Groeten, RonalT
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
Kijk in de evenementen kalender wat er dan te doen is
And there is no better teacher than experience (Christain Horner)
- director
- Berichten: 3909
- Lid geworden op: 22 mar 2006, 16:13
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Volkel
- Contacteer:
Re: Converteer Zumo XT
Kun je in dit geval de track ook importeren in MyRouteApp en dan naar je Zumo XT sturen?
Is natuurlijk een extra stap, maar MyRouteApp rekent m ook meteen door voor je.
Is natuurlijk een extra stap, maar MyRouteApp rekent m ook meteen door voor je.
Groeten uit Volkel,
Erik Windmeijer
oprichter van www.goldwingforum.nl
Mijn motorhistorie sinds 1985:
Verkocht: 1985, Honda CX500, (bj 1980); 1990, Honda CM400t; 1998, Yamaha XS 400 SE, (bj 1980); 2000, Honda CX500, (bj 1983); 2004, BMW K75RT, (bj 1990); 2005, Honda Goldwing 1200 Asp, (bj 1985); 2017, Yamaha XV 535, (bj 1987); 2011, Honda Goldwing 1500 Asp, (bj 1989), 2019, Honda Goldwing 1800, (bj 2002)
In bezit:
2017, Oldwing (voor mijn oude dag)
2022, Honda CB350 Four, bj 1975
2018, Honda CB500 Four, bj 1975
2023, Honda Goldwing Tour DCT, bj 2018
Erik Windmeijer
oprichter van www.goldwingforum.nl
Mijn motorhistorie sinds 1985:
Verkocht: 1985, Honda CX500, (bj 1980); 1990, Honda CM400t; 1998, Yamaha XS 400 SE, (bj 1980); 2000, Honda CX500, (bj 1983); 2004, BMW K75RT, (bj 1990); 2005, Honda Goldwing 1200 Asp, (bj 1985); 2017, Yamaha XV 535, (bj 1987); 2011, Honda Goldwing 1500 Asp, (bj 1989), 2019, Honda Goldwing 1800, (bj 2002)
In bezit:
2017, Oldwing (voor mijn oude dag)
2022, Honda CB350 Four, bj 1975
2018, Honda CB500 Four, bj 1975
2023, Honda Goldwing Tour DCT, bj 2018
- mothergoose
- Berichten: 837
- Lid geworden op: 15 sep 2011, 10:16
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Leusden
- Contacteer:
Re: Converteer Zumo XT
Volgens MRA op zowel Here als TT kaarten kan de route niet voortgezet worden na punt 14... Er lijkt geen weg te zijn
Ook Openstreetmap geeft aan dat er geen weg is die bereden kan worden
MRA maakt er wat van, die laat je gewoon van 14 terug rijden naar 15 over de weg die je heen gekomen bent.
Misschien zit daar wat in Basecamp waar hij niet mee overweg kan? Geen idee hoor, ik ken Basecamp niet namelijk, maar MRA wel
Gr. Jurgen
Ook Openstreetmap geeft aan dat er geen weg is die bereden kan worden
MRA maakt er wat van, die laat je gewoon van 14 terug rijden naar 15 over de weg die je heen gekomen bent.
Misschien zit daar wat in Basecamp waar hij niet mee overweg kan? Geen idee hoor, ik ken Basecamp niet namelijk, maar MRA wel
Gr. Jurgen
Don't be afraid your life will end...
Be afraid it will never begin!!!
http://www.rouwhorst.net (mijn Goldwing blog)
Be afraid it will never begin!!!
http://www.rouwhorst.net (mijn Goldwing blog)
-
- Berichten: 62
- Lid geworden op: 04 mei 2022, 15:32
- Type Goldwing: GL1000
- Locatie: Land van Maas en Waal
Re: Converteer Zumo XT
Ook al geprobeerd om i.p.v. het samenvoegen van de route/tracks/sporen een nieuwe route te maken waarbij je de sporen als referentie gebruikt? Heb wel vaker rare dingen gezien bij het splitsen/samenvoegen van routes en merk dat het dan sneller is om gewoon even handmatig een nieuwe route te maken over de tracks heen dan proberen te achterhalen waar het em in zit. En deze evt. gewenst in basecamp weer converteren naar spoor/track.
Honda GL1000 (1977) | Honda GL1100 (1980) | Honda VFR800VTEC (2005) | Kawasaki ZZR1400 Performance Sport (2016)
- Wehoo
- Berichten: 221
- Lid geworden op: 10 mei 2012, 09:31
- Type Goldwing: GL1800
- Locatie: Baarlo (Baolder)
Re: Converteer Zumo XT
Ik heb je route in Basecamp geladen en er een track van gemaakt. Ook heb ik de track in MyRouteApp geladen.
Er staan een aantal waypoints fout geplaatst. Ze staan in een foute volgorde en naast de weg. Een waypoint moet je nooit op een kruising plaatsen. Laat in Basecamp de versnelde weergave maar eens lopen, dan zie je dat de aanwijzer snel terugdraait.
Ook gaat de track door een voor voertuigen onbegaanbaar gebied. Er loopt alleen een onverharde weg en die weg is nog afgesloten met een poort (Fort de Hei en Fort Sabina). Daar kan Basecamp geen route van maken.
Er staan een aantal waypoints fout geplaatst. Ze staan in een foute volgorde en naast de weg. Een waypoint moet je nooit op een kruising plaatsen. Laat in Basecamp de versnelde weergave maar eens lopen, dan zie je dat de aanwijzer snel terugdraait.
Ook gaat de track door een voor voertuigen onbegaanbaar gebied. Er loopt alleen een onverharde weg en die weg is nog afgesloten met een poort (Fort de Hei en Fort Sabina). Daar kan Basecamp geen route van maken.
Groet,
Werner.
Werner.